Пожертвувати

АНОНС: “Запровадження Освітнього пакету у львівських школах та садках”

05.05.2021

У четвер, 6 травня 2021, о 14:00 год у приміщенні Малої сесійної зали Львівської міської ради відбудеться презентація онлайн-курсу із використання Освітнього пакету з безпеки дорожнього руху, який запроваджується у дошкільних та шкільних закладах освіти у місті Лева.

Освітній пакет – це серія інтерактивних навчальних матеріалів з безпеки дорожнього руху, розрахованих на різні вікові категорії: дошкільнята (до 6 років), діти 6-11 років та діти 12-14 років. Розробником пакету є Eastern Alliance for Safe and Sustainable Transport. Їх партнером в Україні вже третій рік поспіль є ми, громадська організація “Імпакт”, яка переклала, адаптувала та готова безкоштовно забезпечити матеріалами львівських педагогів. За цим пакетом навчання проводиться у 15 країнах світу.

“Ми підготували короткий онлайн-курс для освітян по використанню Освітнього пакету в навчальних закладах Львова. Відеонавчання на 30 хвилин озвучив відомий львівський радіоведучий Влодко Лучишин. Після проходження курсу та отримання сертифікату кожен ЗДО та ЗЗСО зможе  безкоштовно отримати друкований примірник з можливістю його подальшого тиражування серед своїх колег. Проект реалізується у партнерстві з Інститутом міста в рамках ініціативи UNICEF “Львів, дружній до дітей та молоді”, – говорить засновниця ГО “Impact. Безпека дорожнього руху” Оксана Романуха.

У 2020 року у Львові навчання за Пакетом відбулось у тестовому режимі відразу у кількох закладах міста, зокрема у школі №7, ліцеї №2 та у кількох садках. Після завершення навчання організація отримала багато схвальних відгуків.

На пресконференції ми більш детально розповімо про себе та успішний досвід впровадження цієї системи навчання в інших країнах світу, надамо освітній пакет та покажемо всі його можливості.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ:

? Оксана Романуха – засновниця ГО “Impact. Безпека дорожнього руху”

? Олександр Кобзарев – директор “City Institute/Інститут міста”

? Олександра Приставська – директорка “Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова”

? Олена Наконечна – методистка із дошкільного виховання “Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова”

 

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту