Пожертвувати

Як разом із патрульними “Impact” вчила першачків безпечної поведінки на дорозі

05.03.2021

Понад 20 діток, троє патрульних, вчителька та представники громадської організації Impact зібрались у львівському ліцеї №2, аби цікаво та в ігровій формі навчити діток правил безпечної поведінки на дорозі. Цього року наша організація проводила таке навчання вперше. У 2020 році схожі заняття ми провели у  десяти інших навчальних закладах міста.

Аби діткам було цікаво, на уроці гості використовували макети вулиці із справжніми дорожніми знаками, розмітками та іншою атрибутикою. Діти ж виконували різні ролі: були і пішоходами, і водіями і навіть велосипедистами. Навчання відбувалось за спеціально підготовленими матеріалами – Освітнім пакетом з безпеки дорожнього руху, який громадська організація Impact випустила наприкінці 2019 року. Цей посібник якраз і включає стимулюючі та інтерактивні заняття для навчання дітей з безпеки руху та правильної поведінки. На сьогодні за цим пакетом активно вчаться  15 країн світу.

“Діти не сприйматимуть суху інформацію. “Зазубрювати правила” аби знати їх – відтепер не є обов’язковим. Ті самі правила можна вивчити, бавлячись з дітьми в ігри, тобто виконуючи практичні завдання. Такі заняття ми проводимо не вперше і можемо з певненістю сказати – користі від таких завдань є значно більше,” – говорить координатор проєктів e громадській організації “Impact” Юрій Гнатишин.

Наприкінці заняття всі учні отримали в подарунок світловідбиваючі браслети, аби їх було видно на дорозі у будь-який час доби.

 

 

 

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту