Пожертвувати

Львівські школи та садки вчитимуть дітей безпеці на дорозі за британським прикладом

06.05.2021

Сьогодні, 6 травня, у Львівській міській раді відбулась презентація онлайн-курсу з використання Освітнього пакету з безпеки дорожнього руху, який запроваджуватиметься у дошкільних та шкільних закладах освіти.

Освітній пакет розробили у Великій Британії за участю найкращих міжнародних фахівців у темі безпеки руху. Пакет складається з інтерактивних навчальних матеріалів і поділений на різні вікові категорії: дошкільнята – до 6 років, діти 6-11 років та діти 12-14 років. В Україні пакет адаптували та переклали ГО “Impact”. Загалом, за цим пакетом навчання вже відбувається у 15 країнах світу.

“Для того, щоб достукатися до дітей, аби після навчання вони справді використовували отримані знання у власному житті, тези та повідомлення мають відповідати їх віку. На цьому акцент нашого Освітнього пакету. Донести до дитини так, аби вона засвоїла цей урок на все життя,” – говорить засновниця ГО “Імпакт” Оксана Романуха. 

“Вже 133 вчителів зареєструвались на навчання по цьому пакету. Педагоги мають переглянути короткий онлайн-курс, пройти тест по засвоєнню матеріалу. І після цього – отримають сертифікат та сам Освітній пакет. У цьому пакеті вже все є – теми, роздаткові матеріали, завдання, які можна виконувати з дітками,”– пояснює директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Львова Олександра Приставська

Реєстрація на навчання триватиме у Львові до 16 травня. 

“Ці теми можна проходити як на уроках безпеки життєдіяльності, так і на тижнях безпеки руху, які заплановані у Львові двічі на рік. Це фактично “шпаргалка” для педагогів, як цікаво та корисно подати матеріал про правила поведінки на вулиці” – доповнює методистка із дошкільного виховання Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова Олена Наконечна.

Цей крок – це частина ініціативи ЮНІСЕФ “Львів, дружній до дітей та молоді”, яка діє у Львові з 2018 року. 

“Часто кажуть, що діти – це наше майбутнє. Але ці діти живуть зараз, і про них маємо подбати тепер. Як дорослі – мусимо навчити берегти себе та правильно поводитись на вулиці. Ця співпраця, зокрема запуск навчання у львівських школах по британських матеріалах – це ще один крок до того, аби Львів прийняли до великої родини міст, дружніх до дітей. Критерії відбору у них дуже строгі. Наразі тільки Львів та Вінниця претендують на цей титул,” – підсумовує директор Інститут міста Олександр Кобзарев.

Оксана Романуха – засновниця ГО “Імпакт”

Презентація онлайн-курсу з використання Освітнього пакету з безпеки дорожнього руху

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту