Пожертвувати

Інклюзивне ательє пошило ГО “Іmpact” 2 000 світловідбивачів

19.04.2021

Перше в Україні інклюзивне ательє Lady Di atelier пошило громадській організації  “Імпакт” 2000 світловідбивачів. Усі вони пригодяться для майбутнього всеукраїнського проєкту з безпеки дорожнього руху, який організація планує провести у двадцяти українських містах по завершенню карантину.

“Тішимось, що світловідбиваючі елементи вийшли такими симпатичними. І ще більше тішить, що це замовлення дало роботу працівницям саме нашого соціального ательє, адже тут працюють жінки з інвалідністю та сонячні діти із Сонячної Майстерні, в яку привели своїх діток більш як 30 сімей. Усі вони мають постійну роботу, отримують зарплатню та, головне, – відчувають себе потрібними,” – говорить одна із співзасновниць ательє Ярина Янчак.

Особливу увагу працівниці приділяють якості та кожній деталі. Працюють у Львові три роки, а знають їх вже по всьому світу. Серед їх клієнток –  Соломія Вітвіцька, ОNUKA, Світлана Тарабарова. ГО “Імпакт” – відтепер теж.

“Наші світловідбивачі цінні ще й тим, що вони – із переробленого одягу. Наші британські партнери Eastern Alliance for Safe and Sustainable Transportта Kier Group раніше передали нам вживаний світловідбиваючий одяг у доброму стані для подальшої переробки. І вже з них нам пошили світловідбиваючі “брелки” трьох видів: у формі квітів, подовгасті та круглі. Їх можна почепити на ранець чи елемент одягу, який зробить вас як учасника дорожнього руху помітним для усіх водіїв,” – говорить голова громадської організації з безпеки дорожнього руху Impact Оксана Романуха

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту