Пожертвувати

Про “Impact”

Громадська організація з безпеки дорожнього руху “Impact”* заснована у 2019 році.

Метою діяльності організації є сприяння безпеці руху шляхом розробки та реалізації проектів, інформаційних та адвокаційних кампаній у сфері дорожньої безпеки як в Україні, так і в  рамках міжнародної співпраці.

Серед пріоритетів нашої діяльності – реалізація довготермінового партнерства, покликаного підвищити безпеку і культуру поведінки на дорогах України, а також побудова ефективної взаємодії громадськості, влади та бізнесу у сфері безпеки дорожнього руху.

Засновник організації – Оксана Романуха. 

Оксана має більше 10 років досвіду впровадження проектів та кампаній з безпеки дорожнього руху за підтримки Світового банку, ЄБРР, ЄС, FIA Foundation та EASST. У 2010-2015 рр координувала проекти з безпеки руху у декількох містах України (Львів, Одеса, Рівне та Житомир). У 2013 році одеський проект з безпеки руху був відзначений нагородою у сфері безпеки руху імені Принца Майкла Кентського (Велика Британія).

 

*З англійської “іmpact” означає “вплив”. Аби кожна ініціатива, захід та проєкт мав результат та вплив на всіх учасників дорожнього руху.

ГО “Impact” є українським партнером британської  благодійної організації Східний альянс за сталий і безпечний транспорт (Eastern Alliance for Safe and Sustainable Transport (EASST).

 

EASST є незалежною  благодійною організацією у Великобританії, яка працює у Східній Європі, на Південному Кавказі та країнах Центральній Азії  для сприяння транскордонним проектам зі сталого транспорту та безпеки дорожнього руху. Організація працює через місцеві організації-партнери, щоб зробити їх зусилля більш ефективними, обмінюючись ноу-хау та ресурсами, використовуючи підтримку та досвід з усього світу та щоб врятувати життя та запобігти травматизму на дорогах. Всього із британською організацією співпрацює 15 країн. Це Албанія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Греція, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Молдова, Монголоія, Росія, Таджикистан, Узбекистан та Україна. В Україні парнером  EASST є якраз ГО “Impact”. 

 

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту