Пожертвувати

ГО “Іmpact” презентувала освітній пакет з безпеки дорожнього руху для шкіл та садочків

04.12.2019

Сьогодні у Львові відбулась презентація Освітнього пакету з безпеки дорожнього руху, який переклала з англійської та адаптувала громадська організація “Impact”. Презентація відбулась у формі навчання вчителів шкіл та садочків за цим підручником. Усі учасники заходу отримали освітній пакет у подарунок. 

Тренінг відбувся у Галицькому ліцеї (школа № 9) у Львові, де 20 дітей пройшли навчальне заняття за участю Оксани Романухи з ГО “Impact” та Емілі Карр з EASST – в той час як 30 вчителів спостерігали та навчались передавати матеріали. Спікери детально розповіли про успішний досвід впровадження цієї системи навчання в інших країнах світу та показали всі його можливості.

Освітній пакет з безпеки дорожнього руху (EASST Road Safety Education Pack) розробив Східний альянс за сталий і безпечний транспорт (англійською абр. EASST) (Великобританія) та перекладений і адаптований ГО “Імпакт” (Україна). Це глобальний навчальний ресурс для вчителів, що включає стимулюючі та інтерактивні заняття і вправи для навчання дітей ключовим девізам з безпеки руху та правильної поведінки. На сьогодні цей пакет вже використовується у 15 країнах світу для навчання тисяч дітей і неодноразово EASST отримував чудові відгуки і приклади про те, як діти нагадували своїм батькам пристібатися ременями безпеки і не користуватися телефоном під час водіння, як результат проведення таких занять.  Навчальний пакет поділений на три вікові категорії: віком до 6 років, 6-11 років та 12-14 років.

Освітній пакет з питань безпеки дорожнього руху був запущений у Львові як пілотний серед українських міст. ГО “Іmpact” готова поділися своїми напрацюваннями із всіма зацікаленими освітянами. Детальніше можна дізнатися за номером телефону +380 67 983 43 08.

 

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту