Пожертвувати

Представники ГО “Impact” взяли участь у міжнародній нараді з питань безпеки дорожнього руху у Тбілісі

14.11.2019

У Тбілісі розпочалась дводенна міжнародна нарада з питань безпеки дорожнього руху. Представники 15 країн зустрілись із урядовими чиновниками та представниками поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху у своїх країнах. Від України на зустріч поїхала засновниця громадської організації Impact Оксана Романуха, а також начальник управління безпеки дорожнього руху Департаменту патрульної поліції України Олександр Фалатюк.

На зустрічі ключові посадовці різних країн світу зустрілися із регіональними та національними представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я, а також лідерами громадських організацій з безпеки дорожнього руху в Східній Європі, Південному Кавказі та Центральній Азії.  Однодумці спільно обговорили національні та регіональні пріоритети, а також розглянули можливості співпраці для покращення політики безпеки дорожнього руху, її впровадження та виконання в регіоні протягом наступного десятиліття.

Цей захід відбувається щороку напередодні Третьої всесвітньої міністерської конференції з безпеки дорожнього руху, яка відбудеться в Стокгольмі в лютому 2020 року.

 

 

 

 

 

 

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту