Пожертвувати

Британські рятувальники передали Україні сім пожежно-рятувальних автомобілів. Машини вже у Полтавській та Житомирській областях

24.11.2021

Сім пожежних автомобілів, тисячі комплектів захисного одягу та оснащення отримали рятувальники Полтавщини та Житомирщини від британських партнерів ГО “Impact” FIRE AID минулого тижня. Над втіленням цієї ідеї одночасно працювали 15 громадських організацій з Великоі Британії та України впродовж восьми тижнів.

Іноземна делегація в складі 14 водіїв-представників Асоціаціі доставили ці автомобілі за 4 доби, подолавши понад 3000 кілометрів. Гарі Беннет, який очолював шотландську делегацію, зізнався, що їхали вони майже без зупинок, постійно змінюючи водіїв, аби якнайшвидше потрапити до місця призначення. Кілька днів іноземні рятувальники вчитимуть українських як користуватися технікою і після навчання повернуться додому.

Співпраця з міжнародними партнерами триває вже не перший рік. Окрім пожежних машин для полтавських та житомирських рятувальників, минулого року ГО “Impact” безкоштовно передала львівському університету безпеки і життєдіяльності спеціальний автомобіль-трансформер, на якому майбутні рятувальники відпрацьовують навички допомоги потерпілим при ДТП. За рік до цього до міста Лева із 4-денним тренінгом приїжджала британська делегація рятувальників, яка разом з українцями відпрацьовувала навички порятунку потерпілих на місці дорожньо-транспортних пригод. 

Цього ж року львівські рятувальники отримали від  наших партнерів пів тисячі захисних рукавиць. Усе це стало можливою завдяки  багаторічній співпраці зі Східним альянсом за сталий та безпечний транспорт  (EASST) та FIRE AID через партнера в Україні  – громадську організацію ГО “Impact”.

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту