Пожертвувати

Через волонтерів Impact Миколай подарував львівським школярам дві сотні світловідбивачів

22.12.2021

У понеділок, 20 грудня, громадська організація “Impact. Безпека дорожнього руху” разом із «святковими» волонтерами роздала учням школи №87 понад 200 світловідбиваючих елементів. Разом із корисними подарунками діти отримали листівки-нагадування про головні правила дорожнього руху, що стосуються пішоходів.

«Минулого тижня разом з Інститутом міста ми презентували результати дослідження про безпеку дорожнього руху біля шкіл Львова. Завдяки цьому дослідженні було з’ясовано, що понад 60% учнів у місті – ходять до школи пішки. В середньому львівський учень долає від дому до закладу приблизно 1 км. І часто має перетинати не одну дорогу. Наше завдання – максимально захистити дітей, навчити їх правильно переходити дорогу та ввести у моду носіння світловідбивачів, аби водії бачили дітей на своєму шляху,» – говорить керівниця ГО “Impact” Оксана Романуха.

До речі, світловідбивачі, які роздавали волонтери – особливі, адже їх пошили із переробленого одягу  в інклюзивному ательє Lady Di atelier. У ньому, нагадаємо, працюють жінки з інвалідністю та сонячні діти.

“Ця акція є надзвичайно актуальною, оскільки майже 80% наших учнів проживає в цьому мікрорайоні і пішки добираються до школи. Наша школа з обох боків оточена популярними для автівок вулицями – пр. Чорновала та вул. Замарстинівська, тому ми вдячні за таку допомогу із боку волонтерів» – говорить заступниця директора школи №87 Марія Сороківська.

Із результатами дослідження щодо безпеки руху навколо шкіл Львова можна ознайомитись за посиланням.

 

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту