Пожертвувати

Із Великої Британії до Львова приїхав конвой із 18 пожежно-рятувальних машин 

31.03.2022

Це 15 пожежних, 2 спеціально рятувальних та один автомобіль технічної підтримки. Машини повністю укомплектовані сучасним обладнанням та готові до експлуатації в Україні.

Під час передачі автівок засновниця ГО «Імпакт», що є партнером британської спільноти FIRE AID UK, Оксана Романуха зазначила, що за 10 років співпраці це був найбільший конвой, який вдалося зібрати в такі мінімальні терміни як для Великої Британії, так і для України.

“З першого дня після повномасштабного вторгнення Росії в Україну наші партнери почали працювати над пошуком машин та обладнанням для нашої країни. Ми ставили за мету знайти хоча б 10 автівок. Але до збору долучився чи не кожен підрозділ британських пожежників. Хто не міг дати машину — віддавав дороговартісне обладнання, захисний одяг тощо. За рекордно короткий термін ми зібрали рекордну кількість допомоги як для України, так і для Великої Британії. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб така робота продовжувалась й надалі з нашими  міжнародними партнерами», – сказала вона.

Своєю чергою, заступниця Міністра внутрішніх справ Мері Акопян підкреслила, що сьогодні місія рятувальної служби разом з поліцією і військовими надскладна.  “Пожежники  разом із військовими першими добираються до місць обстрілів. Ми докладаємо неймовірні зусилля, аби врятувати кожне життя та майно. За останній місяць, коли Росія напала на Україну, працівники ДСНС України здійснили 15 тисяч виїздів на об’єкти, пів тисячі із них – це ракетні обстріли. Тому дуже сподіваємось, що Велика Британія буде допомагати нам і надалі”

Очільник ДСНС України Сергій Крук подякував партнерам за підтримку. Запевнив, що всю техніку, яку отримали – вже оглянули і вона готова до роботи. У найближчі дні обладнання віддадуть в регіони, де вони найбільш необхідні.

Ця допомога стала можливою завдяки неймовірним зусиллям кількох британських спільнот, а саме FIRE AID UK, Eastern Alliance for Safe and Sustainable Transport, National Fire Chiefs Council – NFCC, FIA Foundation та British Embassy Kyiv

До речі, тут можна переглянути, як конфой рятувальної техніки долав сотні кілометрів, аби потрапити нарешті до нас. Відеозвіт тут

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту