Пожертвувати

ГО “Impact” подарувала львівським рятувальникам автомобіль-трансформер

22.09.2020

Спеціальний автомобіль із Великобританії ГО “Impact” безкоштовно передали для тренувального центру Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, на відкриття якого приїжджав Президент України Володимир Зеленський із головним рятувальником України та іншими високопосадовцями.

“Автомобіль-трансформер має суттєво полегшити навчання студентів, адже майбутні рятувальники зможуть на практиці застосовувати усі свої знання при рятуванні потерпілих у ДТП. І що головне – дотримуватись при цьому усіх міжнародних стандартів,” – говорить засновниця  ГО “Impact” в Україні Оксана Романуха.

Тренажер-трансформер є навчальним автомобілем. На ньому тестують різноманітні технології для порятунку потерпілих у ДТП.  Елементи машини попередньо вирізані для тренувань, що дозволяє їх легко демонтувати під час виконання навчальних вправ. Таких тренувальних автомобілів  у світі є всього 10. 

“Рятувальники першими прибувають на місце події. Відповідно, життя та здоров’я потерпілих залежатимуть від їхніх навичок. Тренінговий центр дозволить нам підготувати майбутніх працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій до різних непередбачених ситуацій та якісно надавати першу допомогу. Адже якісно надана допомога у перші 10 хвилин після аварії збільшує шанси вижити потерпілим на 60-70 відсотків. Тож я дуже тішуся такій можливості для наших студентів, ” – зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. 

Передача автомобіля стала можливою завдяки  багаторічній співпраці зі Східним альянсом за сталий та безпечний транспорт  (EASST) та FIRE AID зі Львівським університетом безпеки життєдіяльності через партнера в Україні  – громадську організацію ГО “Impact”.

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту