Пожертвувати

Про Impact

Неурядова громадська організація  “Impact” заснована у 2019 році Оксаною Романухою. З англійською іmpact означає “вплив”. Аби кожна ініціатива, захід та проєкт мав результат та вплив на усіх учасників дорожнього руху.

ГО “Impact” є партнером британської  благодійної організації Східного альянсу за сталий і безпечний транспорт (Eastern Alliance for Safe and Sustainable Transport (EASST).

 

EASST є незалежною  благодійною організацією у Великобританії, яка працює у Східній Європі та на Південному Кавказі для сприяння транскордонним проектам зі сталого транспорту та безпеки дорожнього руху. Організація працює через місцеві організації-партнери, щоб зробити їх зусилля більш ефективними, обмінюючись ноу-хау та ресурсами, використовуючи підтримку та досвід з усього світу та щоб врятувати життя та запобігти травматизму на дорогах. Всього із британською організацією співпрацює 15 країн. Це Албанія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Греція, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Молдова, Монголоія, Росія, Таджикистан, Узбекистан та Україна. В Україні парнером  EASST є якраз ГО “Impact”. 

 

impact.org.ua © 2020 Всі права захищені Розробка сайту